Fason Kozmetik Üretimi
Keyf Kimya olarak, fason kozmetik üretiminde ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri, 3 aşamada, yüksek kalite standartlarında sunuyoruz.

 
Ürettirmek istediğiniz sizin markanızdaki ürünler için, tüm süreçleri kapsayan bir fason üretim planımız var. Bu plan 3 aşamadan oluşuyor, toplantı, AR-GE ve üretim. Bu aşamaları detaylı şekilde incelemek için lütfen aşağıdaki tuşları kullanın.

 

 
Kısaca sunduğumuz hizmetler:
 

Ürün Tasarımı ve Sunumu


Bir ürünle ilgili tüm tasarım ve sunum aşamaları. Ürünlerin tasarlanması ve baskı için gerekli tüm grafiklerin ve teknik çizimlerin hazırlanması. Tasarım sonrasında ürünün sunumu ve onay alınması.

Formül Çalışması


Ürünün içeriğinde kullanılacak formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda hazırlanması, numune içerik üretimi.

Ambalaj Tasarımı, Kalıp Üretimi


Üründe kullanılacak ambalajların tasarlanması, kalıp için gerekli teknik çizimlerin hazırlanması ve kendi bünyemizde gerçekleştireceğimiz kalıp üretimi.

Bakanlık İzinleri, Kalite Standardları


Üretim için gerekli tüm izinlerin alınması. Yapılacak üretim tüm aşamaları ile yasal kurallara ve çeşitli kalite standardlarına (ISO, GMP vs..) uygun olarak gerçekleştirilecektir.

Testler


Üründe kullanılacak içeriğin dermatolojik, mikrobiyolojik ve benzeri testlerinin yapılması ve gerekli sertifikaların alınması.

Üretim


Tüm hazırlık ve kalite aşamaları sonrası ürünün üretimi ve teslimi.


Keyf Kimya bir İnovasyon Grup şirketidir.
Fason kozmetik üretimi nasıl gerçekleşiyor, süreç nasıl işliyor?