Fason Kozmetik Üretimi - Üret / Üretim Aşaması
Önceki Adım
İlk Adım

 
Analiz ve tasarım aşamaları sonucunda, fason olarak üretilecek kozmetik ürünlerle ilgili gerekli tüm verileri elde etmiş ve üretime hazır hale gelmiş olacağız. Üretim aşamasında, üretimin detayları ile sizi yormayacak ve tüm prosedür ve aşamaları kendi bünyemizde gerçekleştireceğiz.
 
Fason üretimi şu aşamalarda gerçekleştireceğiz:

Numune Üretimi


Talep ettiğiniz test ve çeşitli izinler için öncelikle ürünlerin numunelerini üreteceğiz.

İzin, Bildirim ve Testler


Üretim için yeni bir izin belgesi alınması gerekiyor ise bu izinler için gerekli başvuruları ve kozmetik ürün üretimi kanununa göre üretilecek ürünlerin bildirimlerini bakanlığa yapacağız. Eğer talep ettiyseniz, dermatolojik ve mikrobiyolojik gibi testler için, üretilen numuneleri çeşitli test merkezlerine gönderip sonuçları alacağız ve bu sonuçları size ileteceğiz. Bu testler ile ilgili gerekli bilgileri ürünlerin etiketlerinin üzerine yazma şansımız olacak. Zaten sahip olduğumuz izin belgeleri ve kalite sertifikaları için sertifikalarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Fason Kozmetik Üretimi
 

Üretim


Fason kozmetik ürün üretimi için yaptığımız tüm toplantı, planlama ve AR-GE aşamaları sonucunda oluşan çerçeveye uygun olarak, tüm aşamalarını bizzat yöneteceğimiz bir üretim sürecine başlayacağız. Üretim aşaması, sahip olduğumuz GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) kalite sertifikasına, ülke yasalarına ve önceden planlanan zaman çizelgesine uygun olarak gerçekleştirilecektir.
Fason Ürün Teslimi
 

Teslimat


Üretim sonucunda ürünlerinizi size teslim edecek ve ürünlerle ilgili tüm destekleri vermeye devam edeceğiz.
 
Önceki Adım
İlk Adım

Keyf Kimya bir İnovasyon Grup şirketidir.
Fason kozmetik üretiminin gerçekleştirilmesi, özel markalı ürün üretimi.