Hakkımızda

Keyf Kimya


Keyf Kimya Kurumsal Keyf Kimya, İnovasyon Grup bünyesinde, 1997 yılında, Türk kozmetik sektöründeki tekdüzelik ve kendini tekrar etme sorununa bir çözüm olabilmek adına kuruldu. Standart dışı ürünler ve tasarımlar ile tecrübe kazanan firma, bugün yüksek seviyede bir AR-GE birikimi ve tecrübeye sahip.
 
Birçok ulusal ve uluslararası firmaya fason üretim yapan firma, renkli kozmetik haricindeki ciddi bir kozmetik ürün yelpazesinde hizmet veriyor. Yenilikçi yaklaşımlar arayan firmaların tercihi olmayı başaran Keyf Kimya, işini severek yapan, genç, dinamik aynı zamanda tecrübeli bir ekibe sahip. Bu ekip ile müşterinin gerçekleştirmek istediği fason üretim süreçlerini en doğru şekilde yönetebilen firma, sizin ürününüz için sizin duyduğunuz heyecana ortak oluyor.
 
Fason üretim ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirlemek ve uygulamak için gerçekleştirdiğimiz süreci Fason Üretim Aşamaları sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Her konuda bizimle iletişime geçmek için ise iletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanabilirsiniz.

Keyf Kimya bir İnovasyon Grup şirketidir.
Keyf Kimya | Hakkımızda bilgiler.